OŠ ,,Savo Jovanović Sirogojno”: 150 godina škole – Dan za ponos i pamćenje

OŠ ,,Savo Jovanović Sirogojno” svečano je obeležila veliki jubilej – 150 godina postojanja ove škole! Uz prisustvo učenika, nastavnika, roditelja, brojnih gostiju i prijatelja škole, održana je svečana priredba kojom su se podsetili bogate istorije i uspeha koje je ova škola ostvarila tokom vek i po postojanja.
“Kroz pesmu, igru i dramske prikaze,učenici su na najlepši način pokazali svoj talenat, trud i ljubav prema školi. Posebne emocije izazvao je video snimak momenata sećanja na generacije, koje su izrasle pod krovom naše škole, kao i reči zahvalnosti svima koji su svojim radom doprineli njenom razvoju.
Zahvaljujemo se svima koji su bili deo ovog nezaboravnog dana i koji su svojim prisustvom uveličali proslavu ovako značajnog jubileja”, rekli su nadležni iz ove obrazovne ustanove.
“Nastavićemo da gradimo nove uspehe, sa ponosom čuvajući tradiciju i sa verom u svetlu budućnost!” poručili su iz OŠ “Savo Jovanović Sirogojno”.
Korišćene fotografije preuzete sa www.cajetina.org.rs